Plakátovací rámy

SnapFrame 20ST / 20SEC / C-20 / 25SL

Výměnný rámový systém. Díky snadné manipulaci je možné plakáty rychle a jednoduše vyměnit. Profily jsou dodávány v šířce 20 - 25mm v různých designových vyhotoveních. Standardně dodávaná povrchová úprava je natur nebo elox. Na vyžádání dodáme profily i v jiných barevných provedeních. Profily typu SEC lze otvírat pomocí speciálního klíče.
Všechny profily mohou být zřezány do potřebného úhlu, pro některé typy jsou k dispozici oblé plastové rohy.

SnapFrame 32ST / 32SL / 32SEC

Výměnný rámový systém. Díky snadné manipulaci je možné plakáty rychle a jednoduše vyměnit. Profily jsou dodávány v šířce 32mm v různých designových vyhotoveních. Standardně dodávaná povrchová úprava je natur nebo elox. Na vyžádání dodáme profily i v jiných barevných provedeních. Profily typu SEC lze otvírat pomocí speciálního klíče.
Všechny profily mohou být zřezány do potřebného úhlu, pro některé typy jsou k dispozici oblé plastové rohy.

SnapFrame 45SL / 45SEC

Výměnný rámový systém. Díky snadné manipulaci je možné plakáty rychle a jednoduše vyměnit. Profily jsou dodávány v šířce 45mm v různých designových vyhotoveních. Standardně dodávaná povrchová úprava je natur nebo elox. Na vyžádání dodáme profily i v jiných barevných provedeních. Profily typu SEC lze otvírat pomocí speciálního klíče.
Všechny profily mohou být zřezány do potřebného úhlu, pro některé typy jsou k dispozici oblé plastové rohy.

PosterGrip

PosterGrip systém je určený na bezpečné uchycení velkoplošných plakátů, plnobarevných reklamních banerů, speciálních nabídek, ceníků, atd. Využívá se na místech kde je potřeba snadná a rychlá výměna.

PosterClamp

PosterClamp systém je určený na bezpečné uchycení velkoplošných plakátů, plnobarevných reklamních banerů, speciálních nabídek, ceníků, atd. Využívá se na místech kde je potřebná snadná a rychlá výměna.

FrameLight 20 / 30

Systém Frame Light se skladá ze série profilů a příslušenství pro výrobu ultratenkých světelných panelů určených pro použití v interiérech. Tyto světelné boxy je možné vyrobit v jednostranném či oboustranném provedení. Snadná manipulace s profilem umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu plakátů či fotografií.
Pro nasvícení plochy se využívá speciálně navržený akrylát se schopností nasvítit plochu po její hraně. V závislosti na výběru profilu je možné použít akrylát v tloušťce 5, 8,10 nebo 12mm. Na podsvícení se využívají TL žárovky o průměru 16mm

FrameLed

Systém FrameLed se skládá z profilů a příslušenství pro výrobu ultratenkých světelných panelů. Využití nájde v interiéru i exteriéru. Na nasvícení plochy se využívá speciálně navržený akrylát se schopností nasvícení plochy po její hraně.

EdgeLight 45

Systém Edge Light 45 se skladá ze série profilů a příslušenství na výrobu jednostranných či oboustranných světelných rámů s hloubkou 45mm. Snadná manipulace s profilem umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu plakátů či fotografií.
Na nasvícení plochy se využívá speciálně navržený akrylát se schopností nasvítit plochu po její hraně. Na podsvícení se využívají TL žárovky o průměru 16mm.

NeoxLed 15/25

Systém hliníkových profilů a příslušenství určený na výrobu informačních orientačních tabulí. Nosičem je plexisklo nasvícené po hraně LED diodami.

 

Neox LUNA / QUADRA

Systém profilov pre určených k výrobe svetelných displejov.
Profily môžu mať oblý / LUNA/ alebo moderný, pravuhlý tvar / QUADRA/. Reklamnú plochu tvorí 8mm hrubé plexisklo.