Napínací systémy

EasySign

Systém profilů a příslušenství určený pro výrobu rozměrných banerových reklamních poutačů. Čelo je tvořeno plexisklem. Předností tohoto systému je možnost vyklopení přední části což umožňuje jednoduchý a rychlý servis.

EasyFlex CLASSIC

Systém profilů a příslušenství určený pro výrobu rozměrných banerových reklamních poutačů. Profily jsou určené na výrobu jednostranných i oboustranných reklam.
Celková hloubka reklamního boxu je 250mm.

EasyClip

Systém profilů a příslušenství určený pro výrobu různých tvarů banerových reklamních poutačů (ovál, kruh, samostatné písmená a znaky)
Profily jsou určené na výrobu jednostranných reklam.

EasyFacia LIGHT

Systém profilů a příslušenství určený pro výrobu světelných banerových reklamních poutačů. Profily jsou určené na výrobu jednostranných reklam do výšky 1300mm.
Celková hloubka reklamního boxu je 200mm.

EasyFacia

Systém profilů a příslušenství určený pro výrobu rozměrných banerových reklamních poutačů. Profily jsou určené na výrobu jednostranných reklam, atik čerpacích stanic, supermarketů atd.
Celková hloubka reklamního boxu je 250mm.

BillboardFlex

Systém profilů a příslušenství určený hlavně pro výrobu nesvětelných banerových reklamních poutačů.
Celková hloubka reklamního boxu je 105 mm.

CONNECTA

Systém hliníkových profilů kruhového tvaru s možností příslušenství. Umožňuje vytvoření pevného rámu na uchycení reklamního baneru.

MediaFlex

Ultratenký systém profilů a napínacích bloků umožňuje uchycení reklamního baneru přímo na stěnu. Jako reklamní médium se používají textílie či PVC fólie.

Používá se v interiéru, jako jednostranný nesvětelný nosič reklamy. Taktéž lze pomocí vhodné grafiky změnit vzhled interiéru.

KEDER

Systém jednoduchých profilů a komponentů pro závěsné a napínací systémy. Jako reklamní médium se používají textílie, PVC fólie a jiné materiály. Použití v interiéru i v exteriéru, jednostranné i oboustranné.