Informační systémy

Systém hliníkových profilov CLASSIC

CLASSIC – modulový systém sestavený z oboustranných profilů v rozmanitých rozměrech s mnohonásobnými drážkami pro vkládání informačních tabulek, druhá strana reklamy je hladká.

Můžete zkonstruovat klasickou reklamu výlučně z profilů typu Classic, ale též v kombinaci s posuvnými moduly či klik systémem s magnetickým povrchem v různých kombinacích se systémem Convexa.

Systém hliníkových profilov CONVEXA

Systém hliníkových profilů CONVEXA společně s příslušenstvím umožňují výrobu informačních tabulí od nejmenších až po velké formáty.
Díky různým šířkám profilů v kombinaci se zvolenými délkami poskytují širokou variabilitu při výrobě informačních systémů.
Profily CONVEXA najdou využití v interiérech jako jmenovky na stolech, jmenovky u dveří, směrové orientační tabule, informační tabule ve vestibulech a chodbách veřejných institucí, zdravotnických zařízení, hotelů, obchodních center a na mnohých dalších místech.
Profily se dodávají v délce 3m, v povrchové úpravě natur hliník, eloxovaný hliník, zlatá barva.

Systém ukazatelů RINGO

Systém profilů RINGO slouží na výrobu exteriérových informačných a reklamních totemů. Jako podkladová plocha se využívají hliníkové panely v různých šířkách v kombinaci s hliníkovými kompozitními deskami. Díky délce profilu 6100mm se systém vyznačuje vysokou variabilitou rozměrů. Hliníkové profily jsou dodávané v kvalitě EN AW6060-T6 v natur provedení nebo povrchové úpravě eloxovaním či lakovaním / RAL9010/.

Systém ukazatelů QUATTRO

Systém profilů QUATTRO slouží na výrobu exteriérových informačných a reklamních totemů. Jako podkladová plocha se využívají hliníkové panely v různých šířkách v kombinaci s hliníkovými kompozitními deskami. Díky délce profilu 6100mm se systém vyznačuje vysokou variabilitou rozměrů. Hliníkové profily jsou dodávané v kvalitě EN AW6060-T6 v natur provedení nebo povrchové úpravě eloxovaním či lakovaním / RAL9010/.

Systém ukazatelů ELLIPS

Systém profilů ELLIPS slouží na výrobu exteriérových informačných a reklamních totemů. Jako podkladová plocha se využívají hliníkové panely v různých šířkách v kombinaci s hliníkovými kompozitními deskami. Díky délce profilu 6100mm se systém vyznačuje vysokou variabilitou rozměrů. Hliníkové profily jsou dodávané v kvalitě EN AW6060-T6 v natur provedení nebo povrchové úpravě eloxovaním či lakovaním / RAL9010/.

Informační exteriérový systém PERVIA

Systém informačních profilů PERVIA se využívá ve městech, obcích, obchodních centrch jakožto směrové tabule napomáhající lepší a rychlejší orientaci návštěvníků. Skládá se z nosného hliníkového profilu kruhového průřezu/ průměr 48 nebo 60mm/, na který se pomocí příslušenství upevňují jednotlivé směrové tabule. Díky délce profilů 6100mm a různým šířkám profilů /100,150,200mm / se systém vyznačuje vysokou variabilitou. Hliníkové profily jsou dodávané v kvalitě EN AW6060-T6 v natur provedení nebo lakované v povrchové úpravě RAL9010.